FINANCE BUSINESS PARTNERS

Księgowość / Outsourcing procesów księgowych

Profesjonalny outsourcing finansowo – księgowy to redukcja kosztów i minimalizacja ryzyka operacyjnego.

Spis treści

Obieg dokumentów finansowych

Elektroniczny obieg dokumentów to podstawa funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. FBP będąc partnerem SaldeoSmart zaprojektuje i wdroży dedykowany dla Ciebie system obiegu dokumentów, dzięki czemu Twoja firma stanie się jeszcze bardziej efektywna. W naszej pracy wykorzystujemy system SaldeoSmart, dzięki któremu szybko zapomnisz o przesyłaniu dokumentów finansowych w tradycyjny sposób, kolejnych zagubionych fakturach czy ręcznemu wprowadzaniu przelewów.

 

lista dokumentów w elektronicznym obiegu dokumentów

Obsługa kadrowo-płacowa

Obsługa kadrowo-płacowa

Obsługa kadr i płac jest obowiązkowym elementem każdej firmy. Dzięki współpracy z nami szybko zapomnisz o stresie spowodowanym kolejnymi zmianami prawnymi i podatkowymi. Dzięki nam terminowo zrealizujesz wypłaty, przejmiemy wszystkie obowiązki raportowe, kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS. 

Księgowość i raportowanie finansowe

Nowoczesna księgowość to podstawa w dzisiejszym świecie. To co nas charakteryzuje to ciągłe dążenie do poprawy efektywności naszej pracy. Na co dzień korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi dostępnych na rynku wspieranych efektywnymi wewnętrznymi procesami operacyjnymi, dzięki czemu koszty naszych usług pozostaną stabilne nawet przy wysokiej dynamice wzrostu Twojego biznesu. Nigdy więcej nie będziesz się już musiał upominać o raporty finansowe, terminowość raportowania to dla nas świętość! 

Nadzór głównego księgowego

Nad poprawnością naszych księgowań czuwa doświadczony główny księgowy, dzięki czemu nasi klienci zyskują pełen komfort w prowadzeniu swojego biznesu. Jeśli posiadasz wewnętrzny zespół księgowy to teraz też możesz spać spokojnie! Nasi doświadczeni księgowi chętnie zaopiekują się Twoim zespołem, dzięki czemu uzyskasz dodatkową gwarancję, że wszystkie Twoje transakcje gospodarcze, wyniki finansowe i podatki zostały poprawne rozliczone i zaraportowane. 

Nadzór kontrolera finansowego

Współpracując z nami zyskasz wsparcie doświadczonego kontrolera finansowego, który dodatkowo zadba o efektywność Twoich operacji. Dzięki asyście naszego kontrolera zyskasz lepszą kontrolę ksiąg rachunkowych niezależnie czy posiadasz wewnętrzy zespół księgowy czy korzystasz z zewnętrznego biura rachunkowego.