FINANCE BUSINESS PARTNERS

Dyrektor finansowy

Wsparcie profesjonalnego Dyrektora Finansowego

Spis treści

Wsparcie operacyjne

Posiadanie doświadczonego Dyrektora Finansowego w zespole to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dużych przedsiębiorstwach, ale zarazem rozumiejący potrzeby tych mniejszych to towar mocno deficytowy, często znajdujący się poza zasięgiem mniejszych podmiotów. Dlatego też małe i średnie przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na zatrudnienie takich osób w niepełnym wymiarze godzin lub jako doradców przy trudniejszych projektach strategicznych. Współpracując z nami zyskasz swobodę wyboru. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie byś mógł uzyskać stałe wsparcie doświadczonego CFO w codziennej pracy operacyjnej bez zaciągania długoterminowych zobowiązań związanych z zatrudnieniem takiej osoby na pełen etat. Nasi specjaliści zapewnią Ci pełen komfort działania, zaopiekują się Twoim zespołem oraz zadbają o rozwój jego kompetencji. Jeśli nie posiadasz własnego działu finansowego to nic nie szkodzi, Nasi Partnerzy posiadają pełne wsparcie naszego wewnętrznego zespołu, który teraz może pracować również dla Ciebie.  

Zarządzanie płynnością i finansowanie

Zarządzanie płynnością i finansowanie

Zachowanie płynności to podstawa przetrwania każdego przedsiębiorstwa. Nawet chwilowe problemy płynnościowe mogą mieć bezpośredni wpływ na prowadzone projekty inwestycyjne, ograniczają możliwości rozwoju i często przeradzają się w nagłą niewypłacalność, która zmusi Cię do zakończenia działalności. Dlatego niezwykle istotnym zadaniem w codziennej pracy Dyrektora finansowego jest kontrola i planowanie płynności. Współpracując z nami pomożemy Ci na dobre pozbyć się takiego ryzyka. Bieżąca kontrola Twojej pozycji płynnościowej to u nas podstawa działania, opracujemy dla Ciebie krótko i długoterminowe prognozy, dzięki czemu z dużym wyprzedzeniem poznasz swoje zapotrzebowania kapitałowe i możliwości rozwoju / prowadzenia inwestycji. Wspomożemy Cię w bieżącej współpracy z instytucjami finansowymi, pomożemy przygotować spółkę pod planowaną inwestycję i zabezpieczyć jej finansowanie.  

Kontroling inwestycji

Jeśli właśnie zainwestowałeś swoje pieniądze w nowy projekt i potrzebujesz by ktoś doświadczony dopilnował Twojej inwestycji, chętnie Ci pomożemy. Na co dzień kontrolujemy inwestycje naszych klientów, dbamy o ich interesy, dostarczamy im na bieżąco niezależną opinię na temat sytuacji finansowej kontrolowanej jednostki, dbamy o realizację założonych celów biznesowych i ekonomicznych oraz doradzamy w każdym aspekcie mając na uwadze przede wszystkim interes oraz bezpieczeństwo inwestora. 

Doradztwo dla Zarządu

Prowadzisz biznes i potrzebujesz wsparcia na poziomie Zarządu? Nasi Partnerzy kompleksowo zaopiekują się Twoją firmą i naturalnie staną się częścią Twojego zespołu managerskiego. Pomo Ci w bieżącej komunikacji z inwestorami, dostarczymy niezbędnych informacji i analiz oraz wspomożemy Was w codziennych decyzjach mają na uwadze przede wszystkim dobro Twojej firmy. 

Wojciech Klecha